loadingimg

Wczytuję dane...
Koszt dostawy

Zdajemy sobie sprawę z tego, ze dla naszych klientów niezwykle istotne są koszty dostawy zamówionych przez nich towarów. Stąd nasze nieustanne działania zmierzające do minimalizowania tych kosztów. Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować, że da się w naszym sklepie zakupić szlachetne herbaty nawet w niewielkiej ilosci, ponosząc jednocześnie koszt dostawy porównywalny z kosztem dojazdu do sklepu oddalonego o pięć kilometrów (kto z Państwa ma w takiej odległości sklep ze szlachetnymi, oryginalnymi herbatami?). Zaś osobom kupujacym nieco większe ilości herbat (ale wcale nie takie duże) umożliwiamy już zupełne pominięcie wydatku związanego z dostawą herbat pod wskazany adres. Co do szczegółów, proszę spojrzec na opisy sposobów dostawy przedstawione poniżej:

   

  1. Przesyłka ekonomiczna  - realizowana jako list polecony. Koszt przesyłki wynosi obecnie 9,90 PLN, jednak dla zamówień o łącznej wartości powyżej 100,00 PLN jest ona darmowa, zaś w przypadku zamówień o wartości powyżej 70 PLN jej koszt wynosi 7,90 PLN . Czas doręczenia wynosi w przypadku przesyłki ekonomicznej około 3-4 dni roboczych. Dostępne dla tej formy dostawy sposoby płatności, to płatność przelewem na rachunek bankowy, oraz szybka płatność elektroniczna w systemie PayU.
  2.  
  3. Przesyłka kurierska – szybka przesyłka realizowana z wykorzystaniem usług kurierskich. Podstawowy koszt dostawy w tym wypadku wynosi 13,50 PLN, ale dla zamówień o wartości powyżej 170,00 PLN jest ona nieodpłatna. Dostępne dla tej formy dostawy sposoby płatności, to płatność przelewem na rachunek bankowy, oraz szybka płatność elektroniczna w systemie PayU. Czas dostawy w tym wypadku wynosi typowo 1-2 dni roboczych od dnia nadania przesyłki. Nadanie następuje w dniu zamówienia lub w kolejnym dniu roboczym (w zależności od pory i dnia tygodnia zamówienia oraz w zależności od chiwli zaksięgownia wpłaty dla płatności przelewem).  
  4.  
  5. Przesyłka kurierska z płatnością „za pobraniem” – zasady doręczenia identyczne, jak w przypadku zwykłej przesyłki kurierskiej z wyjątkiem formy płatności, która w tym wypadku polega na zapłacie gotówką kurierowi w chwili doręczenia. Koszt tego rodzaju przesyłki, to 19,50 PLN. W przypadku zamówień o wartości powyżej 170, 00 PLN koszt takiej przesyłki wynosi tylko 6,00 PLN (opłata za pobranie).
  1. Przesyłka ekonomiczna  - realizowana jako list polecony. Koszt przesyłki wynosi obecnie 4,00 PLN, jednak dla zamówień o łącznej wartości powyżej 70,00 PLN jest ona darmowa, zaś w przypadku zamówień o wartości powyżej 40 PLN jej koszt wynosi 2,00 PLN . Czas doręczenia wynosi w przypadku przesyłki ekonomicznej około 3-4 dni roboczych. Dostępne dla tej formy dostawy sposoby płatności, to płatność przelewem na rachunek bankowy, oraz szybka płatność elektroniczna w systemie PayU.

 

  1. Przesyłka priorytetowa - list polecony priorytetowy. Koszt wysyłki wynosi 7,00 PLN, a dla zamówień o wartości powyżej 100,00 PLN jest ona darmowa. Czas doręczenia wynosi zwykle 1-2 dni roboczych.  Dostępne dla tej formy dostawy sposoby płatności, to płatność przelewem na rachunek bankowy, oraz szybka płatność elektroniczna w systemie PayU.

 

  1. Przesyłka kurierska – szybka przesyłka realizowana z wykorzystaniem usług kurierskich. Podstawowy koszt dostawy w tym wypadku wynosi 11,50 PLN, ale dla zamówień o wartości minimum 150,00 PLN jest ona nieodpłatna. Dostępne dla tej formy dostawy sposoby płatności, to płatność przelewem na rachunek bankowy, oraz szybka płatność elektroniczna w systemie PayU. Czas dostawy w tym wypadku wynosi typowo 1-2 dni roboczych od dnia nadania przesyłki. Nadanie następuje w dniu zamówienia lub w kolejnym dniu roboczym (w zależności od pory i dnia tygodnia zamówienia oraz w zależności od chiwli zaksięgownia wpłaty dla płatności przelewem). 

 

  1. Przesyłka kurierska z płatnością „za pobraniem” – zasady doręczenia identyczne, jak w przypadku zwykłej przesyłki kurierskiej z wyjątkiem formy płatności, która w tym wypadku polega na zapłacie gotówką kurierowi w chwili doręczenia. Koszt tego rodzaju przesyłki, to 16,50 PLN. W przypadku zamówień o wartości powyżej 190, 00 PLN koszt takiej przesyłki wynosi tylko 5,00 PLN (opłata za pobranie).