loadingimg

Wczytuję dane...
Oferta hurtowa

Herbaty - hurt 

 

Dla przedsiębiorców prowadzących działalność w branży (sklepy, restauracje, kawiarnie, herbaciarnie itp.) przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę hurtową. Wysoka jakość naszych herbat sprawia, że sprawdzają się one wyśmienicie w tego rodzaju miejscach, zwłaszcza tam, gdzie serwowane bądź sprzedawane są dla zasady produkty o najwyższej wartości lub gdzie promuje się naturalną i zdrową żywność lub szerzej, zdrowy tryb życia.

  

Herbaty dla sklepów 

 

Współpracujemy zarówno ze sklepami sprzedającymi herbaty "na wagę", które kupują susz w dużych opakowaniach (0,5 - 1kg) i samodzielnie odważają (najczęściej przy kliencie) i pakują herbaty do torebek, jak i ze sklepami, które zaopatrują się już w gotowe do sprzedaży, konfekcjonowane przez nas herbaty (typowo w opakowaniach 50, 100 i 250g). W obu wypadkach możliwe jest składanie zamówień poprzez platformę sklepową Teaexpert.pl, jak i telefonicznie lub mailowo (patrz niżej - "Jak zamawiać herbaty hurtowo"). Poniżej przedstawiamy sposób konfekcjonowania herbat stosowany przez naszą hurtownię (tak właśnie wówczas wyglądają wysyłane przez nas herbaty).

Herbaty z TeaExpert

Herbaty dla gastronomii

 

Nasi klienci hurtowi kupujący herbaty dla celów związanych z gastronomią (restauracje, bary, hotele itp.) zwykle preferują dostawy w większych opakowaniach (250g - 1kg). Oczywiście realizujemy takie zamówienia dostosowując się każdorazowo do specyfiki lokalu i jego wymagań.

 

Realizacja zamówień hurtowych

 

Zamówienia hurtowe realizujemy podobnie jak detaliczne - w pelni profesjonalnie i bezzwłocznie. Zwykle czas od złożenia zamówienia do dnia wysyłki, to 1-2 dni roboczych. 

 

Jak zamawiać herbaty hurtowo

 

Najwygodniejszą dla nas i dla Państwa formą składania zamówień jest zamawianie poprzez platformę sklepu internetowego. Konieczne jest wówczas zarejestrowanie się w naszym sklepie i poinformowanie nas, że pragniecie Państwo dokonywać zakupów hurtowych. Wtedy Państwa konto w sklepie zostanie przez nas zdefiniowane jako hurtowe i od tego momentu każde zalogowanie się w sklepie spowoduje, że wszystkie widoczne w nim ceny będą cenami hurtowymi. Oczywiście możliwe jest także składanie zamówień telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail. 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

W przypadku pytań proszę bez wahania kontaktować się z nami.

 

Pozdrawiamy

 

TeaExpert.pl - detaliczna i hurtowa sprzedaż herbat szlachetnych