loadingimg

Wczytuję dane...
Próbki 10g - testujemy herbaty

Od niedawna uruchomiliśmy w naszym sklepie najniższe opcje wagowe, tak zwane testery, albo inaczej próbki (10g). Jest jasne, że dobre, wysokogatunkowe herbaty, to produkty dość drogie i że czasem chcielibyście Państwo spróbować, jak konkretna herbata smakuje, zanim zdecydujecie się na zakup typowej handlowej ilości. Stąd nasz pomysł. Dla każdej herbaty udostępniliśmy opcję wagową 10g. Taka ilość herbaty wystarczy na zaparzenie przynajmniej pięciu filiżanek (a dla herbat, które można zaparzać kilkakrotnie oczywiście odpowiednio więcej). Cena, jaką trzeba zapłacić za taką ilość jest już naprawdę niewielka i można, jak sądzimy, spokojnie pozwolić sobie na zamówienie nawet kilku czy kilkunastu takich "testerów" po to, by wybrać swoje ulubione herbaty i te już zamawiać w większych, typowo handlowych ilościach. Aby zakupić dowolną herbatę sprzedawaną na wagę w ilości testowej, wystarczy zamawiając zaznaczyć w polu "waga" opcję "10g (próbka)". System oczywiście sam odpowiednio obniży cenę. 

 

Uwaga - jeśli zamawiacie Państwo herbaty za więcej, niż 100 złotych, możecie dorzucić do zamówienia jeden "tester" gratis. Wystarczy wtedy wpisać w uwagach do zamówienia, jakiej herbaty chcielibyście Państwo spróbować, a my dołączymy małą paczuszkę do przesyłki.

 

Mamy nadzieję, że uruchomienie opcji gramatury testowej ułatwi Państwu wybór ulubionych herbat i spowoduje, że to te najbardziej odpowiadające Państwa gustom będą gościć na Państwa stołach

 

Polecamy picie prawdziwych herbat – naprawdę warto, naprawdę jest różnica.