loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

 
Pierwszy wpis

dziewczyna z herbatą

Witam na nowiusieńkim blogu TeaExpet.pl! Tak sobie pomyślałem, że skoro herbaty pasjonują nas do głębi i skoro platforma, na której działa nasz sklep daje możliwość prowadzenia bloga, to czemu nie! W końcu blog, to nie sztywne dane o działalności sklepu i rutynowe opisy herbat. Blog, to szansa na to, żebyśmy mieli lepszy kontakt. My, miłośnicy dobrych, prawdziwych, szlachetnych herbat.

 

I znów się potwierdza to jedno. Najtrudniej jest zacząć :) OK, to o czym będę tu rozprawiał? O herbatach głównie, to jasne. Będę zaparzał i próbował, będę pokazywał, co jeszcze, prócz gorącego naparu, można z herbaty uzyskać, będę pisał o ciekawostkach ze świata herbat, będę też relacjonował współczesne doniesienia ze świata nauki o tym, jak herbata wpływa na nasze zdrowie. Czasem napiszę coś o historii herbaty, czasem o tym, co dziś słychać u naszych przyjaciół z Dalekiego Wschodu. W każdym razie postaram się, żeby nie było nudno.

 

Zapraszam do zaglądania na nasz blog! Jak go czytać? Oj, no jasne, że jak na zdjęciu powyżej - z przyjemnością i z filiżanka ulubionej herbaty w ręku (tyle, że lepiej jednak z otwartmi oczami).  No i regularnie, oczywiście :) 


Data dodania: 2014-05-19 23:26:00